Klawiatura sterująca MIDI Novation Impulse 61
Novation Impulse 61 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Novation 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Novation.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Novation Impulse 61
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Novation Impulsowa klawiatura kontrolera USB/MIDI z 61 przyciskami i Buspo | 1 334 zł |
Novation Novation Impulse 61 IMPULSE-61 | 1 129 zł |
Novation Impulse 61 klucz USB MIDI kontroler klawiatury 34004000 | 1 450 zł |
Novation Novation Impulse 61 SET IMPULSE-61-SET | 1 302 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →