Синтезатор Nord Electro 6D 61
Фото 3 |
Nord Electro 6D 61 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nord 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nord.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nord Electro 6D 61
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NORD NORD Electro 6D 61 Cyfrowe stage pianino Red HN186785 | 8 739 zł |
Nord Electro 6 D 61-Uwaga Semi ważona klawiatura 10004517 | 8 515 zł |
NORD Electro 6D 61 - Stage Piano ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOO | 7 700 zł |
Nord Electro 6D 61 stage piano | 8 184 zł |
Nord Electro 6 D 61-Uwaga Semi ważona klawiatura - Powystawowe | 7 751 zł |
Nord Electro 6D 61-nutowa półważona klawiatura w zestawie NOR0068-CBOM | 9 184 zł |
Nord Electro 6D 61-Note z miękkim futerałem NOR0033-NOR0002 | 8 687 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →