Вентилятор Noctua NF-B9
Фото 4 |
Noctua NF-B9
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 92 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1600 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики NF-B9
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Noctua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Noctua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Noctua NF-B9
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Noctua NF-B9 redux-1600 WEN-OB-NOC-033 | 64 zł |
Wentylator Noctua NF-B9 redux 1600 | 64 zł |
Wentylator Noctua NF-B9 redux-1600, 92mm 1600rpm. | 55 zł |
Noctua NF-B9 redux 1600 | 62 zł |
Noctua NF-B9 Redux 1600obr. PWM 92mm - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 85 zł |
Noctua NF-B9 Redux 1600obr. 92mm - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 75 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →