Рихтувальний молоток NEO 11-621
NEO 11-621 150 г250 г |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 11-621
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blacha metalowa młotek 250 g / 28 mm marka Neo tools TOP-11-621 | 51 zł |
Neo Młotek blacharski rączka drewniana 250g (11-621) | 81 zł |
NEO Młotek blacharski 250 g/28 mm 11-621 | 52 zł |
Młotek blacharski NEO 11-621 | 46 zł |
Модификації NEO 11-621
Ціни на NEO 11-621 |
---|---|---|---|---|
NEO 11-620 | від 28 zł | 4 пропозиції | ||
NEO 11-621 | від 46 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →