Ліхтарик NEBO 450 Flex (NB NEB-6700-G)
Відео 8Фото 10 |
NEBO 450 Flex |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEBO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEBO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEBO 450 Flex
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Herbertz Messer Solingen NEBO LED 450 Flex latarka 450 lumenów NEB6700G | 120 zł |
Nebo Tools Flex Flashlight Szary 450 Lumens | 126 zł |
NEBO Einstein latarka ładowalna przez USB do 18 godzin pracy na baterii re | 208 zł |
Nebo Tools Davinci™ 450 Flex Lantern Posrebrzany 450 Lumens | 124 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →