Електросамокат Motus Scooty 8.5
Відео 9Фото 2 |
Motus Scooty 8.5 |
|
Електросамокат торгової марки Motus можна віднести до досить недорогим рішенням. Модель є досить універсальною, так як підходить і дорослим, і підліткам (від 12 років), відрізняється помірною вагою (13.5 кг), а також передбачає складну конструкцію. Остання особливість покликана додати зручності при зберіганні і транспортуванні (наприклад, в багажнику автомобіля). Електросамокат Motus Scooty 8.5 отримав цілком типовий 350-ватний мотор, який дозволить заїхати на гірку з кутом підйому в 15 градусів і розвинути граничну швидкість руху в 25 км/год.живиться мотор від акумуляторної батареї ємністю 6.4 Агод.
Вона забезпечує запас ходу на рівні 25 км і потребує 4-годинному зарядному процесі. Рама і дека моделі виконані з алюмінію, а колеса — з гуми (обидва мають однаковий розмір діаметром 22 см). Органи управління знаходяться на кермі і включають кнопку газу, ручку дискового гальма, дзвінок і дисплей з ще однією кнопкою. Тут можна включити фару і стоп-сигнал, перевірити статус заряду батареї і вибрати один з двох режимів їзди: повільний( він же навчальний - до 15 км/год) і швидкий. З інших особливостей варто виділити вологозахист IP54 і максимальне навантаження в 120 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motus.
Купити Motus Scooty 8.5
Усі ціни 20 →MOTUS Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 8.5 350W Czarny, stalowy, niebies | 1 599 zł |
Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8.5 350W Turkus | 1 399 zł |
Hulajnoga Motus Scooty 8.5 Lite GDZ-MTUS-112 | 1 399 zł |
Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 8.5 Czarno-turkusowy | 1 599 zł |
Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 8.5 Czarno-turkusowy | 1 599 zł |