Powerbank Mophie Snap+ Juice Pack Mini 5000 (401107911)
Відео 1Фото 10 |
Mophie Snap+ Juice Pack Mini 5000 |
|
Підтримка двобічної бездротової зарядки (можна заряджати бездротовим способом як сам повербанк, так і зовнішні пристрої від повербанку). Магнітне кільце для смартфонів, які не підтримують MagSafe, в комплекті.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mophie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mophie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mophie Snap+ Juice Pack Mini 5000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mophie Snap+ Powerstation Juice Pack Mini 5000mAh MagSafe Czarny | 229 zł |
Mophie Snap+ Powerstation Juice Pack Mini - magnetyczny powerbank kompatyb | 283 zł |
Mophie Snap+ Powerstation Juice Pack Mini MagSafe 5000mAh USB-C - darmowy | 219 zł |
Відеоогляди