Акустична система Monitor Audio Radius One
Фото 11 |
Monitor Audio Radius One |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monitor Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monitor Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monitor Audio Radius One
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor Audio Radius One - Kolumna centralna Orzech ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RA | 3 690 zł |
Monitor Audio Radius One High Gloss Black +9 sklepów - przyjdź przetestuj | 3 690 zł |
Monitor Audio Radius One Kolor: Czarny Połysk | 3 690 zł |
Monitor Audio Radius One Kolor: Biały Satyna | 3 690 zł |
Monitor Audio Radius One Kolor: Orzech | 3 690 zł |
Додаткові функції і можливості акустичної системи Monitor Audio Radius One:
- Максимальний рівень звукового тиску — 106 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →