WEB-камера Microsoft Lifecam Cinema (6CH-00002)
Відео 16Фото 3 |
Microsoft Lifecam Cinema |
|
Брендова web-камера HD-дозвіл з автоматичним фокусуванням і вбудованим мікрофоном з функцією шумоподавлення для підключення до персонального комп'ютера або ноутбука, що працює під керуванням операційної системи Windows 7/8/10/11 32/64-bit. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на широке коло користувачів, яким потрібна якісна та надійна камера для відеодзвінків, відеочатів та організації роботи в UC-платформах Google Workspace, Microsoft Teams, Slack, Cisco Webex, FaceTime, BlueJeans, WeChat та ін.
такому пристрої можна побачити родичів за океаном або віртуально зустрітись зі старими друзями. Web-камера Microsoft Lifecam Cinema допоможе пройти або провести співбесіду у Skype, взяти участь у вебінарі та організувати відеозв'язок у Zoom. Вирізняється стильним зовнішнім дизайном, наявністю поворотно-похилого шарнірного вузла та помірним кутом огляду (73°), що обмежує охоплення по сторонах.
Обладнана якісною CMOS-матрицею та мікрофоном із системою шумоподавлення для точного захоплення голосу. Забезпечує захоплення відео з роздільною здатністю до 1280х720 при 30 кадр/сек, чого цілком достатньо для офісного та побутового використання. Об'єктив камери не вимагає ручного фокусування, а система керування матрицею оптимізує баланс білого для правильної передачі кольору.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Купити Microsoft Lifecam Cinema
Усі ціни 11 →Microsoft LifeCam Cinema kamera internetowa certyfikat Skype H5D-00014 | 253 zł |
Microsoft LifeCam Cinema | 349 zł |
Kamera internetowa Microsoft LifeCam Cinema (6CH-00002) | 585 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Kamera Internetowa MS LifeCam Cinema USB - PACZKOMAT, | 370 zł |
Microsoft Life Cinema For Business Webcam Czarny 6CH-00002 | 605 zł |