Kamera internetowa Microsoft Lifecam Cinema (6CH-00002)
Wideo 16Zdjęcia 3 |
Microsoft Lifecam Cinema |
|
Markowa kamera internetowa o rozdzielczości HD z automatycznym ustawianiem ostrości i wbudowanym mikrofonem z funkcją redukcji szumów do podłączenia do komputera osobistego lub laptopa z systemem operacyjnym Windows 7/8/10/11 32/64-bit. Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, skierowany do szerokiego grona użytkowników, którzy potrzebują wysokiej jakości i niezawodnej kamery do wideorozmów, wideoczatów i organizacji pracy w platformach UC Google Workspace, Microsoft Teams, Slack, Cisco Webex, FaceTime, BlueJeans, WeChat itp.
Dzięki takiemu urządzeniu możesz spotkać się z bliskimi za granicą lub wirtualnie spotkać starych znajomych. Kamera internetowa Microsoft Lifecam Cinema pomoże Ci przejść lub przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną na Skype, wziąć udział w webinarze i zorganizować rozmowę wideo na Zoomie. Charakteryzuje się stylowym wyglądem zewnętrznym, zawiasem uchylno-obrotowym i umiarkowanym kątem widzenia (73°), który ogranicza pokrycie po bokach.
Wyposażony w wysokiej jakości matrycę CMOS oraz mikrofon z systemem redukcji szumów zapewniającym dokładne przechwytywanie głosu. Zapewnia przechwytywanie wideo w rozdzielczości do 1280x720 przy 30 klatkach/sek., co w zupełności wystarczy do użytku biurowego i domowego. Obiektyw aparatu nie wymaga ręcznego ustawiania ostrości, a system sterowania czujnikiem optymalizuje balans bieli w celu prawidłowego odwzorowania kolorów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Microsoft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Microsoft.
Kup Microsoft Lifecam Cinema
Wszystkie ceny 11 →Microsoft LifeCam Cinema kamera internetowa certyfikat Skype H5D-00014 | 253 zł |
Microsoft LifeCam Cinema | 349 zł |
Kamera internetowa Microsoft LifeCam Cinema (6CH-00002) | 585 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Kamera Internetowa MS LifeCam Cinema USB - PACZKOMAT, | 370 zł |
Microsoft Life Cinema For Business Webcam Czarny 6CH-00002 | 605 zł |