Вантажна шина Michelin X Multi Z 285/70 R19.5 146L
Відео 3 |
Michelin X Multi Z 285/70 R19.5 146L |
|
Всесезонна вантажна гума з можливістю встановлення на будь-які осі транспортного засобу. Модель характеризується стабільністю зчіпних та тягово-гальмівних властивостей за будь-яких погодних умов, збільшеним пробігом до стирання протектора, надійністю та витривалістю. У центральному ядрі протекторного малюнка шини виділяється тріо поздовжніх ребер жорсткості нерозривної структури.
За рахунок численних ламелів у функціональних блоках Michelin X Multi Z 285/70 R19.5 146L чіпко тримається за мокре та слизьке дорожнє полотно. Боковини шини виготовлені з гуми підвищеної жорсткості, завдяки чому шина швидко адаптується до доріг поганої якості. Каркас моделі зі сталевого корду не деформується під навантаженнями та ефективно протистоїть механічним ушкодженням. Як результат, забезпечується підтримка плоского профілю протектора, щоб уникнути нерівномірного зносу. У гумовий «коктейль» шини додані різні присадки та адгезійні компоненти, що покращують зчеплення покришки з дорожнім покриттям. Об'ємні дренажні канали відповідають за швидке самоочищення протектора від води, бруду та талих снігових мас. Модель випускається в поширених вантажних розмірах під колеса від R17.5 до R22.5.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Купити Michelin X Multi Z 285/70 R19.5 146L
Michelin X Multi Z - 285/70/R195 146L - C/B/70 - Opona letnia Light Truck | 2 517 zł |
Michelin X Multi Z (285/70 R19.5 146/144L) 245059 | 3 287 zł |
Opona Michelin 285/70R19.5 X MULTI Z 146/144L TL M+S 3PMSF - opony ciężaro | 2 299 zł |