Мотошина Michelin Starcross 5 Soft 120/80 -19 63M
Відео 2Фото 2 |
Michelin Starcross 5 Soft 120/80 -19 63M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Starcross 5 Soft 120/80 -19 63M
Ціни на Michelin Starcross 5 Soft 120/80 -19 63M |
---|---|---|---|---|
Michelin Starcross 5 Soft 80/100 -21 51M | від 410 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 90/100 -14 49M | від 279 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 90/100 -16 51M | від 329 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 90/100 -21 57M | від 337 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 100/90 -19 57M | від 444 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 110/90 -19 62M | від 497 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Soft 110/100 -18 64M | від 452 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Soft 120/80 -19 63M | від 414 zł | 1 пропозиція |