Літня шина Michelin Primacy 4 225/50 R18 95V Run Flat
Відео 7Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 225/50 R18 95V Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 225/50 R18 95V Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4 ZP ( 225/50 R18 95V runflat ) 226591 | 911 zł |
Michelin Primacy 4 ZP (225/50 R18 95V) 226591 | 992 zł |
Opona Michelin 225/50R18 Primacy 4 ZP MFS 95V - opony letnie 226591 | 845 zł |
Michelin Primacy 4 ZP ( 225/50 R18 95V runflat ) | 921 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 225/50 R18 95V Run Flat
Ціни на Michelin Primacy 4 225/50 R18 95V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 225/50 R18 95V Run Flat | від 845 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 225/50 R18 99W | від 1 310 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 225/50 R18 99W BMW/Mini | від 758 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →