Мотошина Michelin Desert Race 140/80 -18 70R
Michelin Desert Race 140/80 -18 70R 140/80 B 18 " 70 R 140/80 R 18 " 70 R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Desert Race 140/80 -18 70R
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Desert Race Baja ( 140/80-18 TT 70R tylne koło, M/C ) 159093 | 891 zł |
Michelin Desert Race Baja (140/80 R18 70R) 159093 | 838 zł |
Opona Michelin 140/80-18 DESERT RACE BAJA R 70R TT - opony motocyklowe 159 | 822 zł |
Michelin Moto Desert Race Baja M/c 70r Tt Enduro Rear Tire Czarny 140 / 80 | 940 zł |
Michelin Desert Race Baja ( 140/80-18 TT 70R tylne koło, M/C ) | 935 zł |
Michelin Desert Race ( 140/80-18 TT 70R tylne koło, M/C ) | 935 zł |
Michelin Desert Race ( 140/80-18 TT 70R tylne koło, M/C ) 111636 | 891 zł |
Модификації Michelin Desert Race 140/80 -18 70R
Ціни на Michelin Desert Race 140/80 -18 70R |
---|---|---|---|---|
Michelin Desert Race 140/80 -18 70R | від 822 zł | 7 пропозицій | ||
Michelin Desert Race 140/80 R18 70R | від 886 zł | 1 пропозиція |