Заглибний насос Metabo TP 13000 S
Фото 5 |
Metabo TP 13000 S поплавковий вимикач 8 м³/год 7 м 13 м³/год 10 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo TP 13000 S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP 13000 S 0251300000 Bomba sumergible para agua limpia TP 13000 S | 862 zł |
Metabo Pompa do wody czystej tp 13000 s | 796 zł |
Elektryczna pompa Metabo TP 13000 S - do wody czystej | 1 093 zł |
Модификації Metabo TP 13000 S
Ціни на Metabo TP 13000 S |
---|---|---|---|---|
Metabo TP 8000 S | від 637 zł | 1 пропозиція | ||
Metabo TP 13000 S | від 796 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →