Блендер Mesko MS 4079B чорний
Фото 12 |
Mesko MS 4079B 2022 рік |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 4079B чорний
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
mesko -MS 4079b-mikser stojący MS 4079b | 149 zł |
Mesko MS 4079b AGDM-BLE-MES-004 | 130 zł |
Blender kielichowy Mesko MS 4079b | 130 zł |
Blender kielichowy MESKO MS 4079 1000 W | 130 zł |
Blender kielichowy MESKO MS 4079 czarny | 141 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Mesko MS 4079B
Ціни на Mesko MS 4079B |
---|---|---|---|---|
Mesko MS 4079BE бежевий | від 130 zł | 4 пропозиції | ||
Mesko MS 4079R червоний | від 160 zł | 3 пропозиції | ||
Mesko MS 4079B чорний | від 55 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →