Ваги Mesko MS 3169
Фото 6 |
Mesko MS 3169 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 3169
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mesko MS 3169 Waga kuchenna biała - stal nierdzewna MS 3169 W | 24 zł |
Adler Waga kuchenna MESKO MS 3169 b | 34 zł |
Waga kuchenna MESKO MS 3169 czarna kuchenna -inox | 30 zł |
Mesko Waga kuchenna tworzywo sztuczne czarna MS 3169 B | 24 zł |
Waga kuchenna MESKO MS 3169 biała kuchenna -inox | 33 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →