Смартгодинник
Maxcom Fit FW43 Cobalt 2
Фото 6 |
Maxcom Fit FW43 Cobalt 2
Дисплей:1.28 ", 240x240 пікс, TFT
Корпус:алюміній, IP67
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові
Додаток для смартфона-DaFit.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Fit FW43 Cobalt 2
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxcom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxcom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxcom Fit FW43 Cobalt 2
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maxcom - FW43 Kobalt 2 - Smartwatch - Ekran dotykowy TFT - Bluetooth 51 - | 388 zł |
Maxcom Smartwatch MaxCom Fit FW43 cobalt 2 Złoty ATMCOZABFW43GOL | 203 zł |
Maxcom Smartwatch MaxCom Fit FW43 cobalt 2 Złoty ATMCOZABFW43GOL | 209 zł |
Maxcom Smartwatch MaxCom Fit FW43 cobalt 2 Złoty 68207 | 203 zł |
Smartwatch sportowy Maxcom FW43 Cobalt 2 | 219 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →