Теплова гармата Master B 3.3 EPB
Очікується у продажу 725 zł Джерело живлення: електрична; Макс. теплова потужність (кВт): 3.3; Макс. площа обігріву (м²): 33; Збільшення температури повітря (Δt): 30; Напруга живлення: 1ф (230 В); Номінальний струм (А): 14.5; Нагрівальний елемент: ТЕН; Регулювання потужності: Регулировка мощности: ступінчасте; термостат |
Master B 3.3 EPB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Master B 3.3 EPB
Ціни на Master B 3.3 EPB |
---|---|---|---|---|
Master B 5 EPB | від 710 zł | 1 пропозиція | ||
Master B 15 EPB | від 1 583 zł | 2 пропозиції | ||
Master B 22 EPB | від 2 600 zł | 1 пропозиція |