Електроакустична гітара Martin D-X2E Mahogany
Martin D-X2E Mahogany
Тип:електроакустична
Розмір:4/4, дредноут (вестерн)
Дека:ялина
Бридж:річлайт
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:20 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:річлайт
Всі характеристики
Характеристики D-X2E Mahogany
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Martin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Martin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Martin D-X2E Mahogany
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Martin D-X2E świerkowa góra i mahoniowe boki z Fishman MX D-X2E-02 | 3 564 zł |
Martin D-X2E-03 Natural | 3 564 zł |
Martin D-X2E top świerkowy i boki z palisandru z Fishman MX | 3 254 zł |
Martin D-X2EL Leworęczny Elektroakustyk mahoniowy D-X2EL-02 | 3 357 zł |
Martin D-X2E Leworęczna ręcznie wcierana naturalna D-X2EL-03 | 3 461 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →