Gitara elektroakustyczna Martin D-X2E Mahogany
Martin D-X2E Mahogany
Rodzaj:elektroakustyczna
Wymiary:4/4, Dreadnought
Płyta wierzchnia:świerk
Mostek:richlite
Tył:mahoń
Gryf:20 progi(-ów)
Boki:mahoń
Podstrunnica:richlite
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne D-X2E Mahogany
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Martin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Martin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Martin D-X2E Mahogany
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Martin D-X2E świerkowa góra i mahoniowe boki z Fishman MX D-X2E-02 | 3 557 zł |
Martin D-X2E-03 Natural | 3 557 zł |
Martin D-X2E top świerkowy i boki z palisandru z Fishman MX | 3 247 zł |
Martin D-X2EL Leworęczny Elektroakustyk mahoniowy D-X2EL-02 | 3 351 zł |
Martin D-X2E Brazilian Rosewood D-X2E-BRAZ | 3 609 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →