Фрезер Makita 3711
Відео 9Фото 9 |
Makita 3711 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita 3711
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Frezarka Makita 3711 530 W | 387 zł |
3711 Frezarka 6mm, 530W, 32.000 obr/min 230V MAKITA | 427 zł |
Makita Frezarka Do Krawędzi 530W 3711 | 368 zł |
FREZARKA KRAWĘDZIOWA 530W 6MM 32.000 OBR/MIN | 437 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →