Frezarka Makita 3711
Wideo 9Zdjęcia 9 |
Makita 3711 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita 3711
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frezarka Makita 3711 530 W | 387 zł |
3711 Frezarka 6mm, 530W, 32.000 obr/min 230V MAKITA | 427 zł |
Makita Frezarka Do Krawędzi 530W 3711 | 368 zł |
FREZARKA KRAWĘDZIOWA 530W 6MM 32.000 OBR/MIN | 437 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →