Настінне кріплення Maclean MC-719
Фото 8 |
Maclean MC-719 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maclean 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maclean.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maclean MC-719
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maclean MC-719 Uchwyt Ścienny Vesa Czarny | 64 zł |
Maclean Uchwyt do telewizora lub monitora 13-27" 15 kg uniwersalny MC-719 | 52 zł |
Maclean Uchwyt do telewizora lub monitora 13-27" 15 kg uniwersalny MC-719 | 49 zł |
Maclean Uchwyt ścienny MC-719 13'' - 27'' | 49 zł |
Maclean Uchwyt do telewizora lub monitora 13-27" 15 kg uniwersalny MC-719 | 52 zł |
Uchwyt ścienny TV MACLEAN MC-719, VESA 50x50/75x75/100x100, 15 kg | 48 zł |
Maclean Uchwyt do telewizora lub monitora 13-27" 15 kg uniwersalny MC-719 | 49 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →