Бінокль Levenhuk Atom 20x50 (67683)
Фото 5 |
Levenhuk Atom 20x50
Кратність збільшення:20 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:56 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BK-7
Всі характеристики
Характеристики Atom 20x50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Levenhuk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Levenhuk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Levenhuk Atom 20x50
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lornetka astronomiczna Levenhuk Atom 20x50 o powiększeniu 20 razy z soczew | 380 zł |
Levenhuk Levenhuk Atom 20x50 Black 67683-LEVENHUK | 409 zł |
Lornetka Levenhuk Lornetka Levenhuk Atom 20x50 | 361 zł |
Lornetka LEVENHUK Atom 20x50 | 397 zł |
Lornetka Levenhuk Atom 20x50 Czarny | 306 zł |
Lornetka Levenhuk Atom 20x50 RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT DO 10 | 429 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →