Аудіосистема LD Systems Roadboy 65
Фото 5 |
LD Systems Roadboy 65
Тип:для музикантів
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:25 Вт
Частотний діапазон:80 – 15000 Гц
Чутливість:93 дБ
Носії:USB, кардридер, CD
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:300x200x230 мм
Вага:6 кг
Всі характеристики
Купити LD Systems Roadboy 65
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LD Systems Roadboy 65 PA przenośny głośnik z ręki mikrofon LDRB65 | 2 171 zł |
LD Systems Roadboy 65 PA przenośny głośnik z mikrofon słuchawki LDRB65HS | 2 291 zł |
LD Systems Roadboy 65 Slave pasywny głośnik LDRB65SP | 620 zł |
Додаткові функції і можливості аудіосистеми LD Systems Roadboy 65:
- Вихідний роз'єм Jack
- Можливість підключення бездротового мікрофона
- Бездротовий мікрофон в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →