Монітор LC-Power LC-M34-UWQHD-100-C 34 " сріблястий
Фото 15 |
LC-Power LC-M34-UWQHD-100-C 34 " сріблястий
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, PBP
Роз'єми:DVI, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LC-Power LC-M34-UWQHD-100-C 34 " сріблястий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 864 cm 34" 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD | 1 550 zł |
34" LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 - LED monitor - curved - 34" - 6 ms - M | 1 524 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 - PACZKOMAT, POCZTA, | 1 445 zł |
Lc Power Lcm34uwqhd100cv3 34´´ Qhd Va Lcd 100hz Curved Gaming Monitor Biał | 1 552 zł |
LC-Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 monitor gamingowy 34" zakrzywiony wyświetla | 1 505 zł |