Вафельниця Lafe GFB 002
Фото 7 |
Lafe GFB 002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lafe GFB 002
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lafe Gofrownica GFB-002 S9148239 | 72 zł |
Lafe Gofrownica GFB-002 HKLAFGOGFB00200 | 96 zł |
Gofrownica Lafe GFB-002 LAFGOF46819 | 129 zł |
Lafe Gofrownica GFB-002 69122 | 106 zł |
Lafe LAFE GOFROWNICA GFB-002 | 122 zł |
Lafe Gofrownica GFB-002 69122 | 96 zł |
Gofrownica Lafe Gfb-002 1400 W | 74 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →