Gofrownica Lafe GFB 002
Zdjęcia 7 |
Lafe GFB 002 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lafe GFB 002
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lafe Gofrownica GFB-002 S9148239 | 72 zł |
Lafe Gofrownica GFB-002 HKLAFGOGFB00200 | 96 zł |
Gofrownica Lafe GFB-002 LAFGOF46819 | 129 zł |
Lafe Gofrownica GFB-002 69122 | 106 zł |
Lafe LAFE GOFROWNICA GFB-002 | 122 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →