Акустична система KRK Rokit 7 G4
Відео 12Фото 9 |
KRK Rokit 7 G4 |
|
Еквалайзер з 25 пресетами. ЖК-екран для зручного налаштування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRK Rokit 7 G4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KRK ROKIT RP7 G4 Studio Monitor Single RP7G4-EU | 932 zł |
KRK ROKIT RP7 G4 Studio Monitor Single - Prawie Nowy | 773 zł |
KRK ROKIT RP7 G4 Studio Monitor White Noise RP7G4WN-EU | 1 021 zł |
KRK ROKIT RP7 G4 Studio Monitor Single - Jak nowy | 820 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →