Kolumny głośnikowe KRK Rokit 7 G4
Wideo 12Zdjęcia 9 |
KRK Rokit 7 G4 |
|
Korektor z 25 ustawieniami wstępnymi. Ekran LCD ułatwiający konfigurację.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KRK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KRK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KRK Rokit 7 G4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRK ROKIT RP7 G4 Studio Monitor Single RP7G4-EU | 934 zł |
KRK ROKIT RP7 G4 Studio Monitor Single - Prawie Nowy | 775 zł |
KRK ROKIT RP7 G4 Studio Monitor White Noise RP7G4WN-EU | 1 021 zł |
KRK ROKIT RP7 G4 Studio Monitor Single - Jak nowy | 822 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →