Душова система Kludi Freshline 670920500
Фото 3 |
Kludi Freshline 670920500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Freshline 670920500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KLUDI Termostat Dual-Shower FRESHLINE 670920500 | 1 755 zł |
Kludi Freshline Dual Shower System zestaw prysznicowy ścienny termostatycz | 2 168 zł |
KLUDI 6709205-00 FRESHLINE DUAL SHOWER Zestaw prysznicowy z termostatem, c | 1 755 zł |
Kludi Freshline Zestaw prysznicowy natynkowy z deszczownicą i termostatem | 1 816 zł |
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Freshline 670920500:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
- Захист від зворотного струму води
РекомендуємоПорівняти в таблиці →