Органайзер Keter Cantilever Organizer 18 (17186819)
Відео 1Фото 8 |
Keter Cantilever Organizer 18 18"22.5" |
|
Об'єм ящика — 5.8 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Keter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Keter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Keter Cantilever Organizer 18
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Keter 17186819 Skrzynka Narzędziowa z Organizerem Czerwony/Czarny 4569 x 1 | 110 zł |
Skrzynka narzędziowa KETER 237006 | 100 zł |
Skrzynka narzędziowa CANTILEVER 18" Keter | 99 zł |
Curver/Keter Curver/Keter KETER 237006 SKRZYNKA NARZĘDZIOWA ORGANIZER CANT | 99 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Keter Cantilever Organizer 18
Ціни на Keter Cantilever Organizer 18 |
---|---|---|---|---|
Keter Cantilever Organizer 18 | від 90 zł | 12 пропозицій | ||
Keter Cantilever Organizer 22 | від 135 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →