Мотошина Kenda K413 110/90 -12 64P
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kenda K413 110/90 -12 64P
Ціни на Kenda K413 110/90 -12 64P |
---|---|---|---|---|
Kenda K413 3 -10 42J | від 209 zł | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 3.5 R10 51J | від 220 zł | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 100/80 R10 53M | від 264 zł | 3 пропозиції | ||
Kenda K413 100/90 -10 56J | від 244 zł | 3 пропозиції | ||
Kenda K413 110/70 -12 47J | від 293 zł | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 110/70 R12 47J | від 278 zł | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 110/90 R12 64M | від 301 zł | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 120/70 -12 51J | від 327 zł | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 120/70 -13 53M | від 334 zł | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 120/70 R12 51M | від 300 zł | 3 пропозиції | ||
Kenda K413 120/90 R10 57J | від 275 zł | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 120/90 R10 66M | від 293 zł | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 130/60 -13 53J | від 229 zł | 4 пропозиції | ||
Kenda K413 130/60 R13 53M | від 306 zł | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 130/70 -10 52J | від 283 zł | 3 пропозиції | ||
Kenda K413 130/70 -12 56J | від 303 zł | 3 пропозиції | ||
Kenda K413 130/90 R10 61J | від 156 zł | 4 пропозиції | ||
Kenda K413 140/70 R12 60M | від 327 zł | 2 пропозиції |