Термос Kambukka Bora 0.4 L 0.4 л
Фото 6 |
Kambukka Bora 0.4 L 0.4 л0.6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kambukka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kambukka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kambukka Bora 0.4 L 0.4 л
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Termos Kambukka Bora Deep Teal 400 ml (14oz) turkusowy DO-KW-POJ-KMBK-133 | 140 zł |
Kambukka termos obiadowy Bora 400 ml - Deep Teal | 121 zł |
Kambukka termos obiadowy Bora 400 ml - Deep Teal | 156 zł |
Kambukka Kambukka Termos na jedzenie Bora Prima Ballerina 400 ml | 160 zł |
Kambukka lunchbox Bora 400 ml RVS niebieski/zielony | 126 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Kambukka Bora 0.4 L
Ціни на Kambukka Bora 0.4 L |
---|---|---|---|---|
Kambukka Bora 0.4 L 0.4 л | від 110 zł | 15 пропозицій | ||
Kambukka Bora 0.6 L 0.6 л | від 129 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →