Конвектор Kaltmann K-OK1500 1.5 кВт
Фото 6 |
Kaltmann K-OK1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaltmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaltmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaltmann K-OK1500 1.5 кВт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grzejnik konwektorowy KALTMANN K-OK1500 | 180 zł |
Grzejnik konwektorowy KALTMANN K-OK1500 | Bezpłatny transport | 180 zł |
Grzejnik konwektorowy KALTMANN K-OK1500 | Bezpłatny transport | 180 zł |
Модификації Kaltmann K-OK1500
Ціни на Kaltmann K-OK1500 |
---|---|---|---|---|
Kaltmann K-OK1000 1 кВт | від 150 zł | 4 пропозиції | ||
Kaltmann K-OK1500 1.5 кВт | від 180 zł | 4 пропозиції | ||
Kaltmann K-OK2000 2 кВт | від 250 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →