Ванна Kaldewei Dyna Set 160x70 см
Kaldewei Dyna Set 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaldewei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaldewei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaldewei Dyna Set 160x70 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KALDEWEI 226800010001 WANNA DYNA SET 160X70X43 MODEL 626 | 3 795 zł |
Kaldewei Dyna Set 626 Wanna prostokątna 160x70x43 cm, biała 226800010001 - | 3 535 zł |
KALDEWEI 226800013001 KALDEWEI 226800013001 KA WA DYNA SET 626, 1600x700x4 | 4 134 zł |
Модификації Kaldewei Dyna Set
Ціни на Kaldewei Dyna Set |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Dyna Set 150x75 см | від 3 532 zł | 4 пропозиції | ||
Kaldewei Dyna Set 160x70 см | від 3 535 zł | 3 пропозиції | ||
Kaldewei Dyna Set 180x80 см | від 4 616 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо