Велосипед Indiana Storica 141 3B 28 2023
Фото 25 |
Indiana Storica 141 3B 28 2023 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indiana 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indiana.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indiana Storica 141 3B 28 2023
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower miejski INDIANA Storica 141 3B 28 cali damski Czarny | 1 500 zł |
Rower miejski INDIANA Storica 141 3B 28 cali damski Kremowy 22ME141S53 | 1 700 zł |
Rower miejski INDIANA Storica 141 3B 28 cali damski Brązowy | 1 500 zł |
Rower miejski INDIANA Storica 141 3B 28 cali damski Kremowy | 1 700 zł |
ще 4 пропозиції