Wi-Fi камера Imou Turret SE 4MP
Imou Turret SE 4MP |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imou 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imou.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imou Turret SE 4MP
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kopułkowa Imou Turret SE NET-SMH-MO-IMOU-040 | 309 zł |
Kamera IP IMOU IPC-T42EP | 302 zł |
Kamera wewnętrzna TURRET SE WiFi IPC-T42EP IMOU | 265 zł |
Kamera wewnętrzna Wi-Fi IMOU Turret SE 4MP H.265 | 245 zł |
Kamera wewnętrzna Wi-Fi IMOU Turret SE 4MP H.265 | 245 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →