Офісний стіл Huzaro Hero 8.2
Фото 13 |
Huzaro Hero 8.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huzaro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huzaro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huzaro Hero 8.2
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Huzaro Hero 8.2 Black KG-BIU-HZRO-059HUZARO HERO 8.2 BLACK CECHY SZCZEGÓLNE Ergonomiczne biurko elektryczne z regulacją wysokości blatu Idealne do pracy w pozycji... щеsiedzącej i stojącej Intuicyjny panel sterowania z pamięcią ustawień Ulepszony silnik o zwiększonym udźwigu gwarantuje płynne i ciche działanie Blat z regulacją wysokości w zakresie od 72 cm do aż 118 cm Klasyczny, ergonomiczny kształt blatu Uniwersalny design sprawdzi się w pokoju nastolatka oraz w biurze Blat biurka z wysokiej jakości materiałów Odporna na zabrudzenia powierzchnia blatu Stabilna, metalowa konstrukcja i doskonała estetyka wykonania Wzmocnione nogi z regulowanymi stopkami NAJLEPSZE BIURKO PODNOSZONE Nauka, granie czy praca na etat - każda z tych czynności stanie się wygodniejsza, dzięki możliwości częstej zmiany pozycji. Elektryczne biurko Hero 8.2 daje możliwość efektywnej pracy w pozycji siedzącej i stojącej. Ty wybierasz, jaka wysokość biurka jest odpowiednia. Z elektryczną regulacją wysokości blatu możesz zmieniać ją bez przeszkód i w każdym momencie. BIURKO REGULOWANE ZA POMOCĄ JEDNEGO PRZYCISKU Intuicyjny panel to gwarancja prawdziwej wygody sterowania. Pamięć ustawień — wystarczy jedno kliknięcie, aby przywrócić biurko do wcześniej zapisanych konfiguracji. Za pomocą dwóch przycisków dokładnie dopasujesz wysokość blatu do wybranej wysokości. Wyświetlacz LCD pokazuje wysokość biurka z dokładnością do 1 cm. Wybierz ergonomiczne biurko z elektryczną regulacją wysokości za pomocą panelu umieszczonego w dostępnym miejscu. CICHY I PŁYNNIE DZIAŁAJĄCY SILNIK Wysokiej jakości silnik zapewnia płynny ruch nawet przy największym obciążeniu (do 80 kg). Precyzyjny mechanizm umożliwia dokładne dopasowanie wysokości blatu do swoich potrzeb. Cichy napęd nie zakłóca spokoju — pracuj, ucz i relaksuj się w maksymalnie komfortowych warunkach. WYTRZYMAŁY BLAT Blat o grubości 18 mm z trwałej płyty MDF to pewność bezpiecznego użytkowania biurka. Nie musisz się przejmować obciążeniem blatu - nawet przy dużym nacisku gwarantuje on stabilną i wygodną pracę. Specjalna powierzchnia blatu jest łatwa w utrzymaniu w czystości ERGONOMICZNY UKŁAD STANOWISKA Duży blat z regulacją wysokości pomieści wszystkie niezbędne akcesoria. Szerokość blatu 120 cm świetnie nadaje się do pracy i nauki. Klasyczny kształt, wysoka estetyka wykonania i rozmiar, który łatwo dopasować do każdego pokoju i biura. 2 X WLOTY NA PRZEWODY 2 wloty na kable, dzięki którym bez problemu zadbasz o uporządkowanie kabli na biurku. Wloty umieszczone po dwóch stronach blatu umożliwiają swobodne rozmieszczenie nawet dużej ilości sprzętu. FUNKCJONALNE UCHWYTY NA SŁUCHAWKI, PLECAK I TORBĘ 2 funkcjonalne uchwyty, dzięki którym uporządkujesz swoje stanowisko gamingowe i miejsce pracy. Podręczny uchwyt na słuchawki — podczas gdy nie używasz słuchawek, te nie zajmują miejsca na biurku. Uchwyt na plecak lub torbę, który ułatwi organizację przestrzeni w całym pokoju. Uchwyty umieszczone po obu stronach blatu to gwarancja doskonałej ergonomii. Komputronik.plПоскаржитись | 761 zł |
Biurko HUZARO Hero 8.2 CzarnyGamingowe biurko elektryczne HUZARO Hero 8.2 to produkt dla osób ceniących wygodę i wszechstronność Electro.plПоскаржитись | 707 zł |
Biurko HUZARO Hero 8.2 CzarnyGamingowe biurko elektryczne HUZARO Hero 8.2 to produkt dla osób ceniących wygodę i wszechstronność Avans.plПоскаржитись | 707 zł |
Huzaro Biurko elektryczne, gamingowe, Hero 8.2, 120x60x118 cm, czarnyBiurko elektryczne , gamingowe, Hero 8.2, 120x60x118 cm, czarny. Hero 8.2 to nie tylko praktyczny mebel . Dzięki prawdziwie g... щеamingowym rozwiązaniom dedykowane biurko odmieni każde wnętrze w centrum dowodzenia gracza . Jeśli szukasz mebla, który łączy praktyczność z przyjemnością i ciekawym designem to dobrze trafiłeś! Najważniejsze cechy biurka elektrycznego: Prosta i nowoczesna konstrukcja Biurko idealne dla gracza Komfortowa i duża przestrzeń do pracy Ergonomiczne biurko elektryczne z regulacją wysokości blatu Idealne do pracy w pozycji siedzącej i stojącej Intuicyjny panel sterowania z pamięcią ustawień Ulepszony silnik o zwiększonym udźwigu gwarantuje płynne i ciche działanie Blat z regulacją wysokości w zakresie od 72 cm do aż 118 cm Klasyczny, ergonomiczny kształt blatu Uniwersalny design sprawdzi się w pokoju nastolatka oraz w biurze Blat biurka z wysokiej jakości materiałów Odporna na zabrudzenia powierzchnia blatu Stabilna, metalowa konstrukcja i doskonała estetyka wykonania Wzmocnione nogi z regulowanymi stopkami Wymiary i specyfikacja: Szerokość: 120 cm Głębokość: 60 cm Wysokość: 72-118 cm Grubość blatu: 18 mm Konstrukcja: elektryczna, wzmocniona Sterowanie: panel sterowania LED Udźwig biurka: do 80 kg Dodatkowe informacje: Produkt należy czyścić za pomocą delikatnej ściereczki. Nie stosuj silnych środków myjących. Produkt do samodzielnego montażu. W opakowaniu znajdują się konieczne akcesoria do złożenia oraz instrukcja montażu Tyletegotu.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 196 zł |
Biurko HUZARO Hero 8.2 Czarny HZ-HERO 8.2 BLACKGamingowe biurko elektryczne HUZARO Hero 8.2 to produkt dla osób ceniących wygodę i wszechstronność Mediaexpert.plПоскаржитись | 709 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 589 zł
ігровий (геймерський), 1400x680x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1170 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 719 zł
ігровий (геймерський), 1325x605x685 мм, регулювання висоти ручне, макс. 785 мм, RGB-підсвічування
від 798 zł
офісний, 1200x600x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1140 мм
від 169 zł
ігровий (геймерський), 1000x500x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів
від 469 zł
ігровий (геймерський), 1000x600x750 мм, регулювання висоти немає, тримач навушників, підстаканник
від 663 zł
ігровий (геймерський), 1600x750x700 мм, регулювання висоти ручне, макс. 800 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 574 zł
ігровий (геймерський), 1135x645x760 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 1 439 zł
ігровий (геймерський), 1224x605x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1150 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB Type C 3.0, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування
від 744 zł
ігровий (геймерський), 1290x680x785 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 719 zł
ігровий (геймерський), 1600x700x660 мм, регулювання висоти ручне, макс. 820 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 1 013 zł
ігровий (геймерський), 1250x740x810 мм, регулювання висоти немає, 1xUSB A 3.0, 1xUSB A 2.0, audio-хаб, RGB-підсвічування