Підгузки Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs
Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs |
|
Підгузники американського бренду Huggies представляють лінійку Elite Soft. Вона позиціонується в якості рішення з максимально м'якими і ніжними матеріалами, призначеними для чутливої, схильної до подразнень шкіри немовлят. Одноразові вироби належать до категорії унісекс і призначаються для дітей вагою від 2 до 5 кг, тобто підходять для дітей з моменту народження. Підгузники Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs виконані з м'якого бавовни з текстурою у вигляді подушечок, що покликане виключити натирання.
Вони щільно сидять і легко фіксуються за допомогою багаторазових липучок. В якості абсорбенту використовується складу Soft Absorb, перетворюється на гель при контакті з рідиною. Спеціально для найменших користувачів передбачений виріз для пупка, що спрощує догляд та контроль процесу загоєння пупкової ранки. А індикатор наповнення (змінює колір смужка) підкаже батькам, що настав час провести заміну памперса. Крім варіації на 84 штуки у продажу пропонуються і інші варіанти упаковок від 25 до 100 одиниць.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Модификації Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs
Ціни на Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft 1 / 26 pcs | від 18 zł | 4 пропозиції | ||
Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs | від 63 zł | 1 пропозиція | ||
Huggies Elite Soft 1 / 168 pcs | від 130 zł | 1 пропозиція |