Мишка
HP PS/2 Mouse
Відео 2Фото 3 |
HP PS/2 Mouse |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP PS/2 Mouse
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LOT OF 4 HP Compaq PS/2 Mouse 2-Button Scroll Wheel Wired | 120 zł |
NEW LOT OF 20 HP PS/2 Optical Scroll Wheel Mouse 800 dpi QY775AA Free Ship | 400 zł |
COMPAQ 2-Button, Scroll-wheel, PS2 Mouse MOAFKC | 72 zł |
NEW LOT OF 10 HP PS/2 Optical Scroll Wheel Mouse 800 dpi QY775AA Free Ship | 240 zł |
HP DC369A Optical USB/PS2 Mouse - Brand New | 60 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →