Бігова доріжка Horizon Omega Z
Відео 2Фото 10 |
Horizon Omega Z
Система навантаження:електрична
Вага користувача:до 159 кг
Тренувальних програм:19 шт
Макс. кут нахилу:до 12 %
Швидкість полотна:до 20 км/год
Бігове полотно:140x53 см
Всі характеристики
Характеристики Omega Z
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Horizon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Horizon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Horizon Omega Z
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bieżnia Horizon Omega Z magnetyczna | 6 990 zł |
Bieżnia treningowa Horizon Fitness Omega Z | 6 789 zł |
Bieżnia elektryczna Horizon Fitness Omega Z | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 6 399 zł |
Bieżnia elektryczna Horizon Fitness Omega Z | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 6 399 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →