Вентилятор Honeywell Turbo on the Go HTF090
Відео 3Фото 8 |
Honeywell Turbo on the Go HTF090 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Honeywell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Honeywell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Honeywell Turbo on the Go HTF090
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wiatrak Wentylator Wiatraczek Biurkowy Honeywell | 89 zł |
Wentylator przenośny USB HONEYWELL Turbo on the Go HTF090E | 75 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3 w1 | 86 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3 w1 | 87 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3w1 | 79 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3 w1 | 86 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3 w1 | 95 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →