Wentylator Honeywell Turbo on the Go HTF090
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Honeywell Turbo on the Go HTF090 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Honeywell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Honeywell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Honeywell Turbo on the Go HTF090
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiatrak Wentylator Wiatraczek Biurkowy Honeywell | 89 zł |
Wentylator przenośny USB HONEYWELL Turbo on the Go HTF090E | 75 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3 w1 | 86 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3 w1 | 87 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3w1 | 79 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3 w1 | 86 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3 w1 | 95 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →