Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2T87G2-L(C) 4 mm
Відео 1Фото 8 |
Hikvision DS-2CD2T87G2-L(C) 4 mm |
|
Кольорова нічна зйомка. Функція розпізнавання та класифікації транспортних засобів та людей.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CD2T87G2-L(C) 4 mm
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hikvision Bullet DS-2CD2T87G2-L F4 be bazmms DS-2CD2T87G2-L(4MM)(C) | 2 803 zł |
Hikvision Pro Series(EasyIP) DS-2CD2T87G2-L - network surveillance camera | 2 783 zł |
Kamera Ip Ds-2Cd2T87G2-L(4Mm)(C) Colorvu - 8.3 Mpx Hikvision | 1 876 zł |
Kamera IP DS-2CD2T87G2-L(4mm)(C) 8MP Hikvision | 3 327 zł |
KAMERA IP DS-2CD2T87G2-L(4MM)(C) ColorVu - 8.3 Mpx Hikvision | 1 822 zł |
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-2CD2T87G2-L(C) 4 mm
Ціни на Hikvision DS-2CD2T87G2-L(C) 4 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CD2T87G2-L(C) 2.8 mm | від 1 475 zł | 5 пропозицій | ||
Hikvision DS-2CD2T87G2-L(C) 4 mm | від 1 822 zł | 5 пропозицій | ||
Hikvision DS-2CD2T87G2-L(C) 6 mm | від 1 675 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →