Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm
Фото 9 |
Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm 2.8 мм4 мм |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Купити Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm
Усі ціни 10 →Hikvision Kamera 4MP DS-2CD2043G2-I(2.8m m) MOHIKKAMP089990 | 551 zł |
Hikvision Kamera 4MP DS-2CD2043G2-I(2.8m m) 75617 | 551 zł |
Kamera IP Hikvision KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2043G2-I (2.8mm) | 520 zł |
Kamera Ip Ds-2Cd2043G2-I(2.8Mm) Acusense - 4 Mpx Hikvision | 500 zł |
Готова до різних погодних умов
Циліндрична камера від Hikvision поєднує в собі міцний корпус із пластику та металу, володіючи високим ступенем захисту від пилу та води за стандартом IP67. Модель адаптована для роботи в умовах широкого діапазону температур від -30 °C до +60 °C та вологості до 95%. Для підключення до мережі інтернет передбачено LAN-порт, а також підтримка PoE-живлення, що забезпечує зручність встановлення в місцях, віддалених від електричних розеток.
Висока якість зображення
Камера оснащена 4-мегапіксельним CMOS-сенсором, що дозволяє записувати відео з роздільною здатністю 2688x1520 пікселів на швидкості 25 кадрів в секунду. Об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм надає кут огляду 103° по горизонталі, а ІЧ-підсвічування на дистанцію до 40 метрів забезпечує чіткість зображення навіть у повній темряві. Функції WDR та BLC компенсують засвітлення та контрове світло, гарантуючи якість зображення в будь-яких умовах освітлення.
Розширені можливості спостереження
Камера пропонує не лише базові функції детекції руху та налаштування за розкладом, але й розширені інтелектуальні можливості, включаючи визначення людини та автомобіля, захист периметра та розпізнавання облич. Ефективність детекції руху сягає 67 метрів, а ідентифікація осіб можлива з відривом до 6 метрів.
Незважаючи на те, що модель Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm коштує дорожче багатьох аналогів, її вибір виправданий завдяки бездоганній репутації бренду та зручності використання програми Hik-Connect, що забезпечує просте, інтуїтивно зрозуміле та стабільне керування камерою.
Модификації Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm
Ціни на Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm | від 500 zł | 10 пропозицій | ||
Hikvision DS-2CD2043G2-I 4 mm | від 569 zł | 6 пропозицій |