Ракетка для великого тенісу Head IG Speed Jr 23
Head IG Speed Jr 23 |
Колір | | Призначення | дитяча / 6-8 років / | Матеріал каркасу | алюмінієвий сплав | Довжина ракетки | 585 мм | Площа струнної поверхні | 615 см² | Струнна формула | 16x18 | Вага | 215 г | Дата додавання на E-Katalog | лютий 2024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Head IG Speed Jr 23
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Head Racket Ig Speed 23 Junior Tennis Racket Posrebrzany 06 234022-SC06Wykonana z lekkiego kompozytu grafitowego i długości 23 cali, rakieta tenisowa Ig Speed Jr. 23 jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat, które lubią grać z szybkością i kontrolą. Dzięki swojej wadze, doskonałej grywalności i nowoczesnemu wzornictwu jest to idealna pierwsza rakieta, która pozwoli dzieciom bawić się na korcie. Podczas gdy t... щеechnologia Innegra zapewnia amortyzację i poprawia stabilność, technologia Damp Plus pochłania wibracje uderzeniowe, zanim dotrą do uchwytu, zapewniając lepsze wyczucie.Szybkość i kontrola dla dzieci w wieku od 6 do 8 latLekki kompozyt grafitowy- Znakomita grywalnośćTechnologia Innegra dla amortyzacji i stabilnościTechnologia Damp Plus dla lepszego wyczucia- Nowoczesny designDane techniczne:Waga (bez naciągu): 215 g / 7,6 uncjiWzór sznurka: 16/18Rozmiar głowy: 615 cm² / 95 cali²Rozmiar uchwytu: 000, 0000Równowaga: 275 mm / 0,7 w hlDługość: 585 mm / 23 cale- Belka: 20mmTechnologia:Innegra™:Innegra ™ jest dziś najlżejszym na świecie włóknem o wysokiej wydajności. Jego ekstremalna wytrzymałość wraz z głowicami Zaawansowana technologia kompozytów węglowych prowadzi do nowatorskiego ultra wytrzymałego kompozytu hybrydowego.Wilgoć plus:Unikalna wkładka Dampplus izoluje wibracje uderzeniowe od uchwytu, zapewniając wyjątkowy komfort. SmashINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 168 zł | | |
|
| Head Head IG Speed Jr. 23 L0 Rakieta tenisowa Black White 234022-SC06To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Dzieci mogą bawić się z szybkością i kontrolą dzięki lekkiej rakietce IG Speed Jr. 23 TENIS RACQUET, która jest idealną pierwszą rakietą dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Wykonana z lekkiego kompozytu grafitowego, o długości 23 cali, IG Speed Jr. 23 TENNIS RACQUET jest przeznaczona dla dz... щеieci w wieku od 6 do 8 lat, które lubią bawić się z szybkością i kontrolą. Dzięki swojej wadze, doskonałej grywalności i nowoczesnemu designowi jest to idealna pierwsza rakieta, która pozwoli dzieciom bawić się na korcie. Podczas gdy technologia Innegra zapewnia amortyzację i poprawia stabilność, technologia Damp Plus pochłania wibracje uderzeniowe, zanim dotrą one do uchwytu, zapewniając lepsze wyczucie. Szybkość i kontrola dla dzieci od 6 do 8 Lekki kompozyt grafitowy Doskonała grywalność Technologia Innegra zapewniająca amortyzację i stabilność Technologia Damp Plus dla lepszego wyczucia Nowoczesny design INNEGRA™ Innegra™ jest dziś najlżejszym na świecie włóknem o wysokiej wydajności. Jego ekstremalna wytrzymałość w połączeniu z zaawansowaną technologią kompozytów węglowych HEAD prowadzi do nowatorskiego, ultra wytrzymałego kompozytu hybrydowego. WILGOĆ PLUS Unikalna wkładka DAMP Plus izoluje drgania uderzeniowe z uchwytu, zapewniając wyjątkowy komfort.
Naciągnięty: Tak
Płeć: Unisex
Grupa wiekowa: Junior
Rozmiar: 23
Rozmiar główki rakiety: 615 cm²
Wzór naciągu: 16 x 18
Waga: 215 g
Kraj pochodzenia: Chiny
Balans : 275 mm
Kolor: Czarny;Biała
Kolor według producenta: Black/White
Rozmiar chwytu: L0
Długość: 585 mm Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 203 zł | | |
|
| Rakieta tenisowa dziecięca HEAD IG Speed 23 SC black | WYSYŁKA W 24H | 30 Rakieta Head IG Speed 23 SC | Rozmiar: 5 | Kolor: Czarny | Taniej o 26% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy. Sportano.plПоскаржитись | 170 zł | | |
|
| Rakieta Tenisowa Head Ig Speed Jr. 23Rakieta tenisowa Head IG Speed Jr. 23 Rakieta tenisowa Head IG Speed Jr. 23 Rakieta tenisowa z kultowej serii Speed. Przeznaczona dla młodych adeptów tenisa ... EmpikПоскаржитись | 239 zł | | |
Динаміка цін на Head IG Speed Jr 23