Мишка
Havit HV-MS753
Відео 2Фото 5 |
Havit HV-MS753 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit HV-MS753
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Havit MS753 Czarno-czerwony | 10 zł |
Mysz Havit Mysz uniwersalna Havit MS753 czarno-szara | 13 zł |
Mysz uniwersalna Havit MS753 1000 DPI | 9 zł |
Havit MS753 Czarny | 10 zł |
Mysz HAVIT MS753-BG | 10 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →