Корм для кішок Happy Cat Adult Culinary Atlantic Salmon 10 kg
Закрити
Шапка
Happy Cat Adult Culinary Atlantic Salmon 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Cat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Cat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Cat Adult Culinary Atlantic Salmon 10 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Happy Cat Culinary Adult, łosoś atlantycki - 10 kgPyszny smak karmy Happy Cat Culinary Adult z łososiem atlantyckim przekona nawet najbardziej wybrednych kocich smakoszy. Wiel... щеe kotów akceptuje delikatną recepturę ze smakowitą rybą. Produkt charakteryzuje się odpowiednim stosunkiem substancji odżywczych i gęstości kalorycznej. Sucha karma odznacza się wysoką zawartością białka zwierzęcego, a także dostarcza Twojemu kotu dużej ilości cennych kwasów tłuszczowych omega-3 i -6. Formułę karmy wzbogacono o składniki roślinne, np. groch i rozmaryn. Formuła bogata w błonnik może zredukować ryzyko tworzenia się kul włosowych w układzie pokarmowym. Happy Cat Culinary Adult to lekkostrawna karma dla kotów, bez dodatku cukru i soi. Happy Cat Culinary Adult z łososiem atlantyckim w skrócie: Smaczna karma sucha dla kotów od 1. roku życia. Zbalansowana i pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 192 zł |
HAPPY CAT Culinary Adult Atlantik Lachs 10 kg Łosoś atlantyckiPełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów wszystkich ras. Może być podawana również kotom mocno aktywnym.Zbilan Fera.plПоскаржитись | 210 zł |
HAPPY CAT Culinary Adult Łosoś atlantycki 10 kgZawartość włókna surowego wspomaga redukcję kul włosowych. Delikatny łosoś dostarcza wartościowe kwasy tłuszczowe omega-3 i o... щеmega-6 i stanowi optymalną podstawę dla zdrowego życia kota. Nowozelandzkie małże zielonowargowe w naturalny sposób wspomagają stawy. Lekkostrawne krokiety są odpowiednie także dla aktywnych kotów. Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w wieku od 12. miesiąca życia. Więcej informacji dostępnych jest pod adresem: service@happyca Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 190 zł |
HAPPY CAT Culinary Atlantic Salmon sucha karma dla kotów dorosłych łosoś aObsługuje błyszczącą sierść Kontrola Hairball Z łososiem Również dla aktywnych kotów Happy Cat Atlantik-Lachs oferuje Twojemu... щеkociemu przyjacielowi zbilansow... EmpikПоскаржитись | 187 zł |
Happy Cat Culinary Adult, łosoś atlantycki - 2 x 10 kgPyszny smak karmy Happy Cat Culinary Adult z łososiem atlantyckim przekona nawet najbardziej wybrednych kocich smakoszy. Wiel... щеe kotów akceptuje delikatną recepturę ze smakowitą rybą. Produkt charakteryzuje się odpowiednim stosunkiem substancji odżywczych i gęstości kalorycznej. Sucha karma odznacza się wysoką zawartością białka zwierzęcego, a także dostarcza Twojemu kotu dużej ilości cennych kwasów tłuszczowych omega-3 i -6. Formułę karmy wzbogacono o składniki roślinne, np. groch i rozmaryn. Formuła bogata w błonnik może zredukować ryzyko tworzenia się kul włosowych w układzie pokarmowym. Happy Cat Culinary Adult to lekkostrawna karma dla kotów, bez dodatku cukru i soi. Happy Cat Culinary Adult z łososiem atlantyckim w skrócie: Smaczna karma sucha dla kotów od 1. roku życia. Zbalansowana i pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 378 zł |
Серія Happy Cat SupremeПорівняти в таблиці →
від 45 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, ягня, овочі, печінка, фрукти, яйця, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.3 кг, вік: від 1.2 місяців, кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, лосось, кролик, печінка, фрукти, овочі, яйця, суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, ягня, овочі, печінка, фрукти, яйця, суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, в составе: лосось, м'ясо птиці, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, лосось, кролик, печінка, фрукти, овочі, яйця, суперпреміум
від 101 zł
сухий корм, 4 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, в составе: лосось, м'ясо птиці, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 4 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, лосось, кролик, печінка, фрукти, овочі, яйця, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, в составе: лосось, м'ясо птиці, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, лосось, кролик, печінка, фрукти, овочі, яйця, суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, в составе: лосось, м'ясо птиці, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 187 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо лосося, м'ясо птиці, злаки, овочі, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 199 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: ягня, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо лосося, м'ясо птиці, злаки, овочі, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 91 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: ягня, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо лосося, м'ясо птиці, злаки, овочі, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: ягня, суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо лосося, м'ясо птиці, злаки, овочі, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 10 років, літнім, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: птиця 19%, злаки, м'ясопродукти, лосось, ягня, трави, суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, м'ясо ягняти, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
Модификації Happy Cat Adult Culinary Atlantic Salmon
Ціни на Happy Cat Adult Culinary Atlantic Salmon |
---|---|---|---|---|
Happy Cat Adult Culinary Atlantic Salmon 300 g | від 15 zł | 3 пропозиції | ||
Happy Cat Adult Culinary Atlantic Salmon 1.8 kg | від 45 zł | 2 пропозиції | ||
Happy Cat Adult Culinary Atlantic Salmon 4 kg | від 102 zł | 1 пропозиція | ||
Happy Cat Adult Culinary Atlantic Salmon 10 kg | від 187 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 194 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 7.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, качка, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, печінка, протеїни, овочі, ягоди, суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 7.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 197 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, овочі, печінка, протеїни, яйця, ягоди, суперпреміум
від 177 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: птах 23%, рисове борошно 22% і протеїн 19.5%, картопля, трави, суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 9.75 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, кукурудза, борошно, білок індички, жир, мінерали, суперпреміум
від 144 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, індичка, суперпреміум
від 139 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 174 zł
сухий корм, 15 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, просо, лосось, рис, суперпреміум
від 194 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум